Kolagen drink + l-lizyna Zobacz większe

Kolagen drink + l-lizyna

Nowy produkt

Nasza super propozycja dla Pań: kolagenowy drink specjalnie dla pięknej i jędrnej skóry!

Więcej szczegółów

138,84 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Istnieją ludzie, którzy po prostu zawsze wyglądają młodo, nawet po skończeniu 60 czy 70 lat. Weźmy na przykład Annabelle Ruesenberg, Michalea Brandt czy Rita Knebel. Są to kobiety uwiecznione na etykietach naszego produktu Kolagen Lift Drink 3D Efekt. Mają one kolejno 56, 57 i 71 lat! Powiedzcie Państwo szczerze, czy domyślelibyście się ich wieku? Zapewniamy Was, że zdjęcia nie jest retuszowane ani w żaden sposób obrabiane. Jak to możliwe?

Magicznym słowem dla młodej skóry jest kolagen. Mocno pęczniejące białko w tkance łącznej, które także dzięki doskonałej umiejętności magazynowania wody, sprawia, że skóra jest gładka i mocna. Zanikanie włókien kolagenu powoduje natomiast zmarszczki, cellulitis, obwisły biust, wiotką i nierówną skórę.

Tkanka łączna skóry podlega 24 godziny na dobę ciągłej budowie i rozkładowi. Na główne procesy skóry duży wpływ ma odżywianie. Od 25 roku życia spowalnia się synteza (produkcja) kolagenu i jest wyprzedzana przez procesy rozkładu. Decydujące staje się, zdaniem dermatologów, zawrócenie tego procesu, a więc spowolnienie procesów rozkładu i mocne wsparcie procesów budowy. Wtedy możliwym staje się widoczne polepszenie stanu skóry w 60 do 90 dni. Tymczasem znanych jest 28 typów kolagenu, do wykonywania różnych ważnych, biologicznych funkcji w organizmie. Dla ich rozróżnienia stosuje się odpowiednie cyfry rzymskie np. kolagen typu I, kolagen typu II, kolagen typu III itd.

Kolagen typu I jest najbardziej powszechnie występującym rodzajem kolagenu w ludzkim organizmie. Jest on także najważniejszy dla tkanki łącznej, gdyż nadaje jej wytrzymałość podczas rozciągania, nie tylko w skórze ale w całym ciele. Składa się on z długich, regularnych łańcuchów aminokwasów. Tak zbudowane włókna są najbardziej solidnym i najsilniejszym materiałem budulcowym. Są one o wiele silniejsze niż włókna stalowe o tej samej gęstości. By zerwać włókno kolagenowe o średnicy zaledwie 1 mm, trzeba użyć obciążenia co najmniej 10 kg. O dziwo, te włókna są wykonane z dwóch aminokwasów, a mianowicie proliny i glicyny, oraz niewielkiej ilości hydroksyproliny i hydroksylizyny. Inną ważną cechą kolagenu typu I, jest regularność. Natura sprytnie przemieniła duże cząsteczki w potrójne, skręcone ze sobą spirale, które dodatkowo połączone są odpornymi na zerwanie, ale rozciągliwymi, żółtymi włóknami elastyny. W ten sposób powstaje w twarzy pod naskórkiem absolutnie trwała, gładka warstwa, która amortyzuje nacisk, i która rozciąga się jak guma, gdy się śmiejemy, ale natychmiast wraca do pierwotnej gładkości.
Przy znacznym niedoborze białka, ale także przy innych niedoborach substancji odżywczych, lub w przypadku zażywania preparatów z kortyzonem, organizm pobiera białko z rezerw w tkance łącznej względnie w postaci kolagenu. Zanik kolagenu jest naturalnie największy tam, gdzie jest go najwięcej, czyli w kościach i w skórze. Eksperci procesu przemiany materii twierdzą, że zdrowa struktura kolagenu nie powinna zmieniać się na przestrzeni lat. Innymi słowami: skóra twarzy, szyi, piersi, pośladków i ud nie powinna tracić swojej jędrnej wytrzymałości, powinna w wieku 50 lat posiadać tyle siły co w wieku 20. Zmarszczki, pomarszczenia, i kurze łapki nie są w zasadzie niczym innym, jak oznakami złego odżywiania się i złego trybu życia. Zwiędłe partie ciała, bruzdy czy pęknięcia pojawiają się tylko tam, gdzie tkanka łączna jest wyjątkowo osłabiona. Ale dla wszystkich ludzi, których skóra zbyt szybko się postarzała, istnieje teraz nowa nadzieja na młodzieńczy, zdrowszy wygląd. Można to osiągnąć pijąc Collagen Lift Drink 3D Efekt.

Dodając do naszego produktu kolagen typu II, troszczymy się także o elastyczność i moc ścięgien. Musicie wiedzieć że młody wygląd, jest całkowicie uzależniony od ich struktury. Z kolagenem typu II możemy zapobiegać wiotczeniu ściegien, a twarz będzie posiadała nadal swój naturalny kontur. Kolagen II wyczarowuje trójwymiarową warstwę podskórną.

Rewolucyjny i rewelacyjny produkt działa na dwa sposoby. Napina i uelastycznia skórę, a także poprawia strukturę mięśni i ścięgien, które są pod nią położone. Collagen Lift Drink 3 D Efekt w pełni realizuje te dwa etapy, dzięki temu już po kilku tygodniach stosowania, możemy spodziewać się fenomelnalych rezultatów. I to bez poddawaniu się ryzykownym zabiegom i co najważniejsze osiągnięte z przyjemnym napojem, a bez użycia skalpela.

Włókna kolagenu stanowią także ważny element śródbłonka naczyń żylnych, w tym zastawek żylnych. Odpowiednia ilość i jakość kolagenu w ściankach naczyń żylnych warunkuje ich prawidłowe funkcjonowanie. Naczynia żylne zasobne w kolagen są sprężyste i elastyczne, przez co lepiej zapobiegają cofaniu się krwi w stronę serca. Dotychczasowe badania naukowe wskazują, że zawartość białek strukturalnych, takich jak elastyna i kolagen, jest zmniejszona w żylakach w porównaniu do żył zdrowych. Dlatego przy problemach z żyłami polecamy stosować Kolagen Lift Drink 3D Efekt.

W kości występuje prawie wyłącznie kolagen typu I. Stanowi on 85-95% całej zawartości substancji organicznych kości. Zaburzenie metabolizmu kolagenu kostnego powoduje odwapnienie szkieletu kostnego, co przyczynia się do zwiększenia kruchości kości i podatności na złamania. Kość to tkanka porowata składająca się w 90% z kolagenu, w której zachodzi proces łączenia się kolagenu z wapniem, fosforem i magnezem. Jeśli w młodości nie była wytworzona odpowiednio bogata struktura kolagenowa kośćca, na starość grozi nam osteoporoza. Do odbudowy zniszczonych osteoporozą kości potrzebny jest kolagen, ponownie wytworzony przez organizm. Stymulacja organizmu do wytwarzania kolagenu kostnego, oraz jego dostarczanie wraz z suplementami, wydaje się być najlepszym sposobem na walkę z osteoporozą.

Nadmiernie rozciągnięta skóra pod wpływem szybkiego przybierania na wadze, lub podczas intensywnego wzrostu, jak również w czasie ciąży, podatna jest na osłabienie włókien kolagenowych, czego konsekwencją są rozstępy. Tworzenie się rozstępów jest związane z nieprawidłową syntezą kolagenu w skórze. Aby temu zapowiedz wystarczy uzupełnić swoją dietę w kolagen, a także zmusić organizm do jego produkcji.

Poprzez wspieranie wewnętrznej syntezy kolagenu, siatka włókien kolagenu może spełniać swoje zadanie: wiązać wilgoć. Wasza skóra otrzymuje to, czego miała pod dostatkiem za młodu – wodę. Woda, magazynowana w kolagenie dba o elastyczność. Dzięki niej można wygładzić zmarszczki i poprawić napięcie skóry. Receptura produktu Collagen-Lift-Drink uzupełniona została najgorętszą, odmładzającą nowinką prosto z Hollywood. Gwiazdy kochają jagody Goji z Tybetu – tajną broń w walce z wiekiem.
Nawet autor witaminowej biblii, Dr. Earl Mindell mówi:
„myślę, że jagody Goji z Tybetu mają więcej odmładzających zalet, niż jakikolwiek produkt, który widziałem przez ostatnie 40 lat“.

Jagody Goji należą do najbardziej odżywczych owoców na naszej planecie. Im przypisuje się długowieczność plemienia Hunzów, którzy osiągają średnio wiek 100 lat. Hunzowie tak bardzo czczą te jagody, że ustanowili dla nich osobne święta. W Azji centralnej jagoda Goji nosi miano owocu długowieczności. Nowoczesna nauka także interesuje się tą cudowna jagodą. Starsze i nowsze badania potwierdzają opinię o owocach. Jagody Goji zawierają między innymi wydajne przeciwutleniacze, które mogą spowolnić proces starzenia się.

W procesie tworzenia kolagenu pośredniczy witamina C, będąca koenzymem niezbędnym przy jego powstawaniu. Również Witamina C, jako aktywny antyoksydant zapewnia bezpośrednią ochronę cząsteczek kolagenu, przed działaniem wolnych rodników. Dlatego nasz produkt został nią wzbogacony.

Aby uzyskać rzeczywisty efekt potrzebujecie dziennie około 8g hydrolizatu kolagenu. Byłoby to trudne do zrealizowania zażywając kapsułki, musielibyście połykać ich bardzo wiele. Z tego względu proponujemy Wam czysty hydrolizat kolagenu w postaci wysokoskoncentrowanego proszku. Dzięki temu wystarcza tylko dwie łyżeczki proszku rozpuszczone w szklance wody, aby dostarczyć Waszemu organizmowi 8g tej cennej substancji dziennie.

Collagen Lift Drink 3D Efekt może być zażywany także przez diabetyków. Porcja dzienna zawiera 0,028 jednostek chlebowych (BE).

Dawkowanie:
Raz dziennie 10 g proszku (2 czubate łyżeczki) rozpuścić w 10 ml wody (ok. 3 łyżeczki). Wymieszać, a następnie dolać 100 ml wody i gotowe.

Zawartość:
400g

Opinie

Oceń 
2015-11-18

Nie tylko skóra

Po za widocznymi efektami na skórze (mniej kurzych łapek :) czuję również pozytywny wpływ na moje stawy, które od biegania mam przeciążone. Polecam smak porzeczkowy :)

Napisz opinię

Kolagen drink + l-lizyna

Kolagen drink + l-lizyna

Nasza super propozycja dla Pań: kolagenowy drink specjalnie dla pięknej i jędrnej skóry!

Produkty powiązane