Osteo Calcium Retard (120 kaps.)- osteoporoza to już nie problem! Zobacz większe

Osteo Calcium Retard (120 kaps.)- osteoporoza to już nie problem!

Nowy produkt

Znasz ten obrazek?
Starsza Pani próbuje wstać na nogi z kanapy. Następnie stara się iść do łazienki z wygiętym kręgosłupem przygryzając jednocześnie protezę w celu utrzymania jej w ustach.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

111,02 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Zawartość 120 kapsułek
Data ważności 11.2017
Dawkowanie 1 kapsułka 2x dziennie
Producent / Dystrybutor Natura Vitalis

Więcej informacji

Ta starsza Pani cierpi na osteoporozę. Ma problemy z koordynacją swoich mięśni i kości. Jej kości straciły dużo wapnia i dlatego są one słabe. W rezultacie są zdeformowane i z tego powodu mięśnie wokół kości są uszkodzone - zwłaszcza z tyłu. Także ostatnie własne zęby  wypadły przez brak wapnia. Jeśli ta starsza pani uderzy się, ryzykuje wiele, ponieważ jej kości mogą zostać złamane.

W takiej sytuacji jak ta starsza Pani są miliony ludzi, którzy cierpią z powodu osteoporozy. A w rezultacie istnieje wiele przypadków złamania kości udowej, co stanowi bardzo poważny problem i nie wszyscy otrzymują odpowiednią pomoc medyczną. Jedna trzecia pacjentów ze złamaną kością udową umiera w ciągu pierwszych sześciu miesięcy.

W naszych kościach stale zachodzi proces odbudowy. Odbywa się on dzięki osteoblastom – tworzącym nowy materiał kostny i osteoklastom – niszczącym stare, niepotrzebne komórki. Ale do tego procesu niezbędny jest również wapń, który stanowi jedną piątą masy kości. Wapnia w organizmie nie możemy mieć „za dużo”. Dbają o to osteoklasty, które zniszczą niepotrzebne komórki kości.

Wiele osób myśli, że mleko lub przetwory mleczne dostarczają dużo wapnia, ale niestety musimy powiedzieć, że coraz więcej badań dowodzi, że tak nie jest. Organizm ludzki nie umie przyswoić wapnia z mleka, ponieważ jest on niepodobny do znajdującego się w ludzkim  organiźmie.

W naszym produkcie Osteo Calcium Retard znajdą Państwo wapń przyswajalny aż w 96%, pochodzący z czerwonych alg i występujący w bardzo skutecznych związkach: fosforan diwapniowy i hydroksyapatyt. Aby wbudować wapń w strukturę kości, osteoblasty potrzebują  pomocy witaminy K i D. Produkty z wapniem, które nie zawierają tych witamin są bezużyteczne. Witaminy K i D znajdują się więc w Osteo Calcium Retard.

Ale Natura Vitalis jak zawsze idzie o krok dalej. Kości muszą mieć wsparcie w układzie mięśniowym. Aby wzmocnić mięśnie w produkcie znajdują się również L-Glutamina i Tribulus Terrestris. Dzięki nim Osteo Calcium Retard redukuje ból i wpływa pozytywnie na organizm, ponieważ substancje te działają nie tylko na mięśnie znajdujące się w pobliżu kości, ale na wszystkie tkanki mięśniowe.

Dodatkowo Osteo Calcium Retard ma długotrwałe działanie dzięki uwalnianiu substancji stopniowo przez 12 godzin.

Szczegółowy skład (2 kapsułki zawierają):
- wapń 200 mg
- Witamina D 5 ug
- Witamina K 90 ug
- ekstrakt z czerwonych alg 90 mg
- Tribulus Terrestris 210 mg
- pozostałe składniki roślinne 138 mg.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Osteo Calcium Retard (120 kaps.)- osteoporoza to już nie problem!

Osteo Calcium Retard (120 kaps.)- osteoporoza to już nie problem!

Znasz ten obrazek?
Starsza Pani próbuje wstać na nogi z kanapy. Następnie stara się iść do łazienki z wygiętym kręgosłupem przygryzając jednocześnie protezę w celu utrzymania jej w ustach.