Chlorella - kompletna detoksykacja organizmu Zobacz większe

Chlorella - kompletna detoksykacja organizmu

Nowy produkt

Chlorella w bardzo dokładny sposób usuwa toksyny z organizmu. Posiada właściwości przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe i przeciwgrzybiczne nie wpływając przy tym na florę fizjologiczną.

Więcej szczegółów

64,77 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Zawartość 250 tabletek
Data ważności 16.05.2021
Dawkowanie 6 tabletek dziennie
Producent / Dystrybutor Febico / bioalgi

Więcej informacji

Jest ona również zdolna do pozbywania się z organizmu metali ciężkich.

A jak to możliwe?

Chlorella zawiera włóknistą i nietrawioną przez organizm powłokę zewnętrzną oraz wewnętrzne składniki pokarmowe. Ta unikalna budowa komórkowa pozwala jej skutecznie wiązać zalegające w organizmie szkodliwe produkty przemiany materii i toksyny, od których we współczesnym świecie trudno uciec. Dzięki temu organizm pozostaje bardzo czysty od wewnątrz.
Dodatkowo uszczelnia ona ścianki jelit, co zapobiega wtórnemu przenikaniu toksyn do organizmu.

Chlorella jest algą słodkowodną i posiada bardzo dużą ilość chlorofilu. Żadna inna roślina nie zawiera go tak wiele. Chlorofil przyspiesza gojenie się ran, wspomaga leczenie niedokrwistości, stabilizuje ciśnienie krwi. Wspomaga system immunologiczny, zwiększając odporność.

Co zyskujemy przyjmując regularnie chlorellę?

Jedni twierdzą, że odczuwają przypływ energii, inni chęć do działania i uczucie lekkości. Są też tacy, którzy zachwalają chlorellę za wyregulowanie sobie układu pokarmowego. Poprawa wyglądu skóry to można by powiedzieć standard.
Każdy, kto spróbował chlorellę swoje wrażenia opisuje inaczej.

Warto zaznaczyć, że ludziom nadwrażliwym może pojawić się trądzik lub wysypka. Nie jest to alergia, lecz naturalny przejaw oczyszczania organizmu, który powraca do równowagi wewnętrznej.

Więcej szczegółowych informacji na temat chlorelli znajdą Państwo na stronie www.spirulina.pl/algi/chlorella

Dawkowanie:

dorośli:
6 tabletek dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym miejscu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.


Jedna tabletka zawiera 500 mg czystej chlorelli i waży 500 mg.

Zawartość:
250 tabletek

Opinie

Oceń 
2018-10-19

Chlorella bioalgi

Jej stosowanie wyegulowało mi metabolizm i ogólnie czuję się lepiej, mam więcej energii. Dziękuje za miłą obsługę i szybką przesyłkę.

Napisz opinię

Chlorella - kompletna detoksykacja organizmu

Chlorella - kompletna detoksykacja organizmu

Chlorella w bardzo dokładny sposób usuwa toksyny z organizmu. Posiada właściwości przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe i przeciwgrzybiczne nie wpływając przy tym na florę fizjologiczną.