Wyprzedaż! Venovit - silne żyły w lekkich nogach Zobacz większe

Venovit - silne żyły w lekkich nogach

Nowy produkt

Kto z nas nie zna uczucia ciężkich i zmęczonych nóg, zwłaszcza wieczorem, po całym dniu spędzonym na nogach. To oczywiste, że muskulatura nóg i żyły narażone są na olbrzymi wysiłek.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

100,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Zawartość 180 kaspułek
Data ważności 09.2018
Dawkowanie 2 kapsułki dziennie
Producent / Dystrybutor Natura Vitalis

Więcej informacji

A w jaki sposób pracują żyły?
Jak z pewnością wszyscy wiemy, naczynia krwionośne w organizmie ludzkim stanowią zamknięty system. Serce jest motorem pompującym do tętnic krew, która w płucach zostaje wzbogacona w tlen. Stąd jest ona transportowana po całym organizmie i zaopatruje każdą komórkę ciała w tlen i inne życiodajne substancje. Kiedy tlen zostaje zużyty, krew musi zostać odprowadzona do serca i płuc, aby tam na nowo zostać zaopatrzoną w tlen. I tutaj żyły mają ciężkie zadanie do wykonania, muszą bowiem zebrać pozbawioną tlenu, obciążoną produktami ubocznymi przemiany materii krew i odprowadzić ją wbrew sile ciężkości z powrotem do serca. Warto to podkreślić – wbrew sile ciężkości! Jest to nadzwyczaj ciężka praca. Dlatego żyły wspomagane są w swej pracy przez mięśnie, które pracując wywierają nacisk na ścianki żył.

W ten sposób żyły mogą pompować „zużytą” krew z powrotem do serca. Jak wiele innych organów, również żyły potrzebują substancji odżywczych. Aby wspomóc pracę żył, a co za tym idzie, komfort naszych nóg, opracowaliśmy recepturę kapsułek Venovit, wyposażając je w wiele znakomitych substancji.

Jedną z nich jest naturalny wyciąg z kasztanowca (Aesculus hippocastanum) z głównym składnikiem escyną. Następnie wyciąg z winogron (Vitis vinifera) ze swoimi flawonoidami oraz roślina o nazwie iglica włoska ( Ruscus aculeatus), zawierająca ruscynę i rutozyd. Roślina ta została w 2002 roku nazwana rośliną roku przez Uniwersytet w Wurzburgu. Bioflawonoidy z rutyną, wyciąg z buraka, witamina C, witamina E, różne witaminy z grupy B, spirulina+cynk oraz magnez uzupełniają formułę tego świetnego produktu.

Szczególnie, jeśli spędzają Państwo większość dnia „na nogach”, albo też prowadzą siedzący tryb życia, Venovit będzie świetnym rozwiązaniem. Będziecie mile zaskoczeni siłą działania naturalnych substancji.

Dawkowanie:

Po 1 kapsułce rano i wieczorem.

Zawartość:
180 kapsułek

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Venovit - silne żyły w lekkich nogach

Venovit - silne żyły w lekkich nogach

Kto z nas nie zna uczucia ciężkich i zmęczonych nóg, zwłaszcza wieczorem, po całym dniu spędzonym na nogach. To oczywiste, że muskulatura nóg i żyły narażone są na olbrzymi wysiłek.