Naturalne kosmetyki

Mleczko kolagenowe

59,00 zł

Mleczko kolagenowe od Baltic Collagen to profesjonalny kosmetyk dla osób bardzo wymagających, przeznaczony do skóry twarzy i dekoltu. Bardzo delikatna emulsja ze specjalnie opatentowaną formułą sprawia, że jest odpowiednia dla każdego rodzaju cery, szczególnie wrażliwej i wymagającej.

Best-Life Biotechnology

Mgiełka kolagenowa

49,00 zł

Mgiełka kolagenowa zawiera wyłącznie naturalny kolagen. Jest to aktywna forma przeznaczona do pielęgnacji włosów i skóry głowy. Mocno odżywia, regeneruje i sprawia, włosy stają się gęstsze.

Best-Life Biotechnology

Peeling kolagenowy

69,00 zł

Peeling kolagenowy zawiera w swoim składzie naturalny kolagen rybi oraz połączenie dwóch unikanych składników - bursztynowy proszek i rozdrobnione mikronizowane perły.

Best-Life Biotechnology

Serum kolagenowe

89,00 zł

Serum kolagenowe - o delikatnej konsystencji, intensywnie nawilża i pomaga zatrzymać proces starzenia skóry. Aktywne składniki wnikają głęboko w skórę, zwiększają jej elastyczność.

Best-Life Biotechnology

Żel kolagenowy

139,90 zł

Kolagen w żelu od Baltic Collagen to w 100% naturalny, bezzapachowy i niezawierający sztucznych barwników preparat kolagenowy. Dzięki niemu skóra staje się odpowiednio napięta, nawilżona oraz elastyczna.