bioalgi

Spirulina + Chlorella

129,95 zł
Brutto

Suplement diety Spirulina+Chlorella to produkt, wspomagający naturalne procesy oczyszczania organizmu z toksyn, a także dostarcza składników odżywczych wzmacniających i pomagających zregenerować organizm.

Chlorella zalety

Patrząc w lustro, widzimy jedynie to, co znajduje się na zewnątrz, czyli twarz, zęby, włosy, piersi, brzuch, uda czy pupę. Natomiast to co znajduje się we wnętrzu naszego organizmu, jest niewidoczne. Nie ma możliwości zobaczyć w lustrze 70 bilionów komórek, z których składa się nasz organizm. Nie potrafimy dostrzec tego niezwykłego życia, które tam zachodzi, ani też tego, że „życie” to wytwarza odpadki.


Tak jak i w życiu codziennym zbierają się nam śmieci, które wyrzucamy do kosza, tak i  w naszym organizmie ciągle powstają „odpady” czyli zbędne produkty przemiany materii.
Matka Natura wyposażyła nas w naturalny system ich eliminacji. Działają tak enzymy, dzięki którym są one rozkładane i wydalane. System ten nie jest jednak tak bardzo wydajny. Zwłaszcza w dzisiejszym świecie, gdy owoce czy warzywa obecnie sprzedawane zawierają duże ilości składników chemicznych takich jak na przykład nawozozy.
Dzisiejsza żywność jest produkowana, a nie jak dawniej hodowana. Nie posiada takich składników odżywczych jak kiedyś.

Warto jest więc wspomóc proces oczyszczania organizmu przy pomocy chlorelli, szczególnie gdy jest on tak obciążony i narażony na większą ilość zbędnych produktów przemiany materii powstałych po spożyciu pokarmów. To właśnie chlorella pozwoli pozbyć się zalegających "odpadków" wewnątrz naszego ciała.

Chlorella - właściwości

Przeprowadzone badania na całym świecie pokazują wiele korzyści z przyjmowania chlorelli. Należy jednak pamiętać, że aby otrzymać jak najwięcej korzyści z przyjmowania chlorelli to wymagany jest do tego czas. Przykładowo proces detoksykacji organizmu powinien trwać minimum 6 miesięcy, aby był on skuteczny oraz przeprowadzony bezpiecznie i po którym można będzie odczuć efekty.

Najważniejsze właściwości chlorelli to:

- wspiera usuwanie toksyn (w tym metali ciężkich) z organizmu;
- pozytywnie wpływa na poprawę trawienia;
- pomaga wzmocnić układu odpornościowy;
- pomaga zwiększyć poziomu energii;
- wspiera proces normalizacji poziomu cukru we krwi;
- ma wpływ na regenerowanie tkanek nerwowych;
- pomaga uregulować ciśnienie krwi;
- wpływa na poprawę PH w jelitach przyczyniając się tym samym do rozwoju dobrych bakterii w naszym organizmie.

Chlorella - działanie

Ściana komórkowa chlorelli wykonana jest z mikrofibryli, które zawierają celulozę. Mikrofibryle wytwarzają drobne rusztowania, które wychwytują cząsteczki brudu. Działa to na zasadzie podobnej  do sieci. Ta sieć wychwytuje wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia z naszego organizmu, a następnie zostają one wydalone.

Spirulina platensis

Spirulina wykorzystana w naszym produkcie jest bardzo wysokiej jakości  algą. Jest to wyłącznie 100% czysta Spirulina bez jakichkolwiek zanieczyszczeń. Dodatkowo powyższe algi rosną na Tajwanie w stałym nasłonecznieniu przez cały rok w temperaturze około 25 stopni Celsjusza. Przekłada się to na możliwość wyhodowania Spiruliny i Chlorelli bez narażania na stres oksydacyjny. To z kolei przekłada się na to, że składniki znajdujące się w składzie naszego produktu są wysokiego stężenia. Potwierdzają to przeprowadzone badania m.in. analiza mikrobiologiczna.

Spirulina dostarcza do organizmu wartościowe substancje witalne w wyważonych i naturalnych proporcjach:

- białko i aminokwasy [pełnowartościowe białko roślinne zawierające komplet aminokwasów egzo- i endo- gennych;
- witaminy [w tym cały kompleks witaminy B];
- składniki mineralne [szczególnie ważne , dwuwartościowe naturalnie związane żelazo];
- beta-karoten i inne przeciwutleniacze;
- chlorofil i fikocyjanina;
- kwasy tłuszczowe [głównie kwas gamma-linolowy i kwas Omega-6].

Badania - Główny Inspektorat Sanitarny

Spirulina i Chlorella od bioalgi została przebadana przez Główny Inspektorat Sanitarny (GIS) pod względem zawartości metali (ołów i kadm) oraz w kierunku wielopierścieniowych węglowodorów aromatycznych (WWA). Mają więc Państwo pewność, że produkt jest kontrolowany, a także sprawdzony pod kątem jakości i spełnia najwyższe standardy.

Najlepsze połączenie

Patent

Warto zaznaczyć, że nasz produkt Spirulina + Chlorella zawiera Chlorellę poddaną specjalnie opatentowanemu procesowi (tajwański patent nr 183428), tzw. rozerwana ściana komórkowa. Sprawia to, że szybkość wchłaniania zwiększa się w porównaniu do innych Chlorelli z 40% do 80% przy zachowaniu 100% składników odżywczych! Jest to więc obecnie najlepsze połączenie naturalnej Spiruliny i Chlorelli w jednej, sprasowanej na zimno tabletce w Polsce.

Składniki:

Składniki aktywne W 1 tabletce W 6 tabletkach RWS*

Suszone mikroalgi chlorelli zwyczajnej

Suszone mikroalgi spiruliny

-w tym:

250 mg

250 mg

500 mg

1500 mg

1500 mg

3000 mg

Beta-karoten 218 µg 1308 µg
Witamina B12  0,35 µg 2,1 µg 84%

*Referencyjna Wartość Spożycia

Dawkowanie:
6 tabletek dziennie.

Zawartość:
400 tabletek (spiruletek).

Ostrzeżenia:
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.

Przechowywanie:
Przechowywać w chłodnym, suchym i ciemnym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.

Wyprodukowano na Tajwanie dla:
Grupa Fizjoterapeuty Kamil Radlak  Pl. Św. Macieja 2/2, 50-244 Wrocław

Szczegóły produktu

1003

Opis

Zalecana porcja dzienna
6 tabletek dziennie
Wystarcza na
66 dni
Producent / Dystrybutor
bioalgi
Zawartość
400 tabletek
Kraj pochodzenia
Tajwan
Certyfikaty
Mikrobiologiczna analiza
Data ważności
29.06.2023
Kod GTIN
5903816648006